درباره ما

درباره ده بازار

مطالعت حوزه تجارت محصولات صنایع دستی به عنوان یک برند ملی وشاخص تمدن هر قومی توانسته است مسیری را برای ایرانیان باز کند تا همچون نیاکان خود از جاده ابریشم عبور کنند وآفریدگان دست خود را قالب صنایع دستی فرهنگی با عنوان میراثی ملموس ازاین سرزمین کهن پارسی به جهانیان عرضه نمایند میراثی که اگر چه اندگ اما دارای هویت فرهنگی وهنری با تعبیر خرده فرهنگهای متفاوت در تولید مواد اولیه یک شالوده عظیم نقش به سزایی داشته باشد.

آری اصفهان نیز به عنوان شهر صنایع دستی ومهد هنر ایران زمین در تولید گونه های مختلف صنایع دستی توانسته نوای هنر نصف جهان را با شیوه ای مدرن وبا بسته بندی های متفاوت والوان به بازار های جهانی گسیل نماید.

تعبیری که چرخه هنر رابه گردش در آورده ومکاتب هنر سنتی را دوباره احیا می نماید این همان تعبیر اقتصاد هنر است که مارا به صادرات هنری رهنمون ودر نهایت معنای تجارت فرهنگ را به معرض ظهور می رساند.

ده بازار با مدیریتی خلاق به عنوان یکی از اولین ارائه کنندگان عرضه محصولات صنایع دستی در بازار مجازی که سهم به سزایی از تجارت هنر را به دنبال دارد چندین سال کوشیده تا با پژوهش وبرگزاری کارگاههای آموزشی نسبت به تربیت هنرمندان در اقشار مختلف اقدام نموده وهنر های سنتی فراموش شده را احیا نماید. در این میان ودر راستای برقراری تجارت الکترونیک ده بازار با دارا بودن تیم مجرب در حوزه های مختلف امید دارد تا به عنوان یکی از برترین نمایندگان ایران پرچم هنر این سرزمین را درجای جای جهان افراشته وسربلند وپر آوازه نماید.

دهم ژوئن (۲۰ خرداد ماه) به‌عنوان روز جهانی صنایع‌دستی شاهد خلاقیت های بیشری از این تیم در حوزه بازار الکترونیک خواهیم بود.

یکی از افتخارات ده بازار ، همکاری با سازمان بهزیستی در فروش محصولات مددجویان این سازمان می باشد.

هفت ستاره طلایی ده بازار

ستاره اول-عضویت در باشگاه مشتریان ده بازار:

همراهان ده بازار می توانند تا با یک بار خریدواخذ امتیاز لازم نسبت به عضویت در سامانه باشگاه مشتریان ما اقدام وازبن های تخفیف دوره های فصلی ومناسبتی ما بهره مند شوند لازم به یاد آوری است حضور در همایش ها جشنوار ه سالیانه ده بازار برای این عزیزان به صورت رایگان خواهد بود.

ستاره دوم -بهره مندی از شیوه های نوین آموزشی :

همراهان ومشتریان می توانند حتی بدون عضویت در باشگاه مشتریان از خدمات شرکت در دوره های آموزشی حضوری غیر حضوری ودر صورت دارا بودن شرایط از دوره های آنلاین ده بازار استفاده نمایند

ستاره سوم-میز پژوهش:

نقطه اتصال میان هنر مندان دانشجویان وبازرگانان به معنای تولید خلاقانه بوده واین عزیزان می توانند از خدمات این بخش از ده بازار نیز با داشتنن کارتهای زرین سیمین استفاده نمایند.

ستاره چهارم-تضمین قیمت:

با خرید از فروشگاه ده بازار یامراجعه به سامانه فروشگاهی ومقایسه می توانید به صحت ادعای ما در خصوص قیمت ها مهر تایید زده وما را نیز به دوستان خود معرفی نمایید

ستاره پنجم -ده بازار ،بازار هر سلیقه:

از مزایای ده بازار همخوانی با سلیقه مشتری است به گونه ای که همراهان ما با هر گروه سنی وهر دیدگاهی امکان انتخاب محصول را داشته وحتی می توانند صنایع دستی مورد نظر خود را به ما سفارش دهند .  بدبن ترتیب که پس از پر نمودن فرم در خواست به همرا مشخصات کامل ودر بازه زمانی مشخص می توانند سفارش خورد را دریافت نمایند. (روند سفارش در سایت مشخص شده)

ستاره ششم -اطلاع از آخرین برنامه های صنایع دستی:

همواره یکی از دغدغه های هنر مندان آگاهی از آخرین تغییرات حوزه صنایع دستی بوده است .ده بازارسعی دارد با دارا بودن تیم توانمند نسبت به انعکاس آخرین رویدادهای حوزه صنایع دستی به همراهان پیشتاز باشد

ستاره هفتم:

که از بی نظیر ترین وبهترین امتیازات ده بازار است حضور همیشگی وپرمهر هنرمندان صاحبا ن هنر اساتید مدیران دانشجویان است که ما رادر رسیدن به هدف بزرگمان یاری می کنند .با افتخار برسینه پر مهر مان نصب کرده وآن راچراغ راه طولانیمان قرار می دهیم.

اعضای ده بازار